czwartek, 17 maja 2012

Zależy mu :)

Kiedy zastanawiasz się czy on jest w Tobie zakochany, czy mu na Tobie zależy, albo jak bardzo on kocha, to znak, ze albo nie masz pewności jak to rozpoznać, albo on nie pokazuje tego wyraźnie.
Jak to jest, kiedy mężczyzna kocha? 
Jakie są oznaki zainteresowania? 
Jak wygląda gra między kobietą i mężczyzną, gdy w grę wchodzi uczucie?

Kiedy mężczyźnie zależy na kobiecie zachowuje się w prosty i czytelny sposób. Nie mam tu na myśli młodych chłopców, którzy nieśmiało spuszczają oczy i nie wiedzą jak zacząć ;) Mam na myśli dojrzałych mężczyzn. Oni zachowują się zdecydowanie i jasno.

Pytasz: Czy jemu na mnie zależy? Już odpowiadam.
Wyraźnie widać, że mężczyzna jest zainteresowany kobietą, że mu zależy, jeśli:
1. Nie przygląda się tylko. Dąży do poznania, szuka sposobu na osobista relację z Tobą.
2. Kiedy już jesteście sobie przez kogoś przedstawieni lub to on wyszedł z propozycja poznania, stara się umówić z Tobą, nie kończy na dwóch zdaniach rozmowy.
3. Dzwoni, pisze, mailuje. Nie pozwala byś o nim zapomniała.
4. Umawia się! Konkretnie podaje termin i jest na czas.
5. Po udanej randce chce następnej. Już na aktualnej planuje kolejne spotkanie :)
6. Zaskakuje Cię. Niespodzianki - prezenty, kwiatki, ciekawe wypady - chce zapewnić Ci maksimum pozytywnych wrażeń.
7. Nadskakuje - jest dżentelmenem. Traktuje Cię jak damę.W każdej sytuacji. Chce, żebyś widziała w nim rycerza na białym koniu. Zawsze gotowego dla Ciebie zabić smoka i uratować Cię z zamurowanej wieży ;)

I znów pytanie: Czy on coś do mnie czuje? To jest tak. Po pewnym czasie, mężczyzna zainteresowany, któremu zależy, zakochuje się. I kiedy kocha, widać to tym bardziej wyraźnie. Nie mam tu na myśli maślanych oczu i westchnień w słuchawkę. Ale prawdziwe oznaki uczucia, czyli:
1. Interesuje go Twoja osoba - Twoje pasje, życie, problemy. Wie, co naprawdę lubisz. Jest zawsze obok i myśli o tym, co dobre dla Ciebie. Nie tylko o sobie.
2. Możesz na niego liczyć. Wiesz, że cokolwiek się stanie, on będzie Cię wspierał.
3. Nie potrafi oderwać od Ciebie rąk :) I ust ;) I przestać patrzeć, obejmować, tulić ;) Z czasem ta obsesja mija, ale czułość i delikatność pozostają!
4. Pomaga Ci i wyręcza w codziennych obowiązkach. Przywiezie, zawiezie, przyniesie zakupy, pomaluje Twój pokój, naprawi suwak. Takie drobne rzeczy, ale to właśnie one świadczą o uczuciu :)
5. Jesteś dla niego Tą Jedyną. Nie zauważa innych kobiet, nie rozważa zdrady, zamiany Ciebie na lepszy model. Nie daje powodów do zazdrości. Czujesz, że jesteś dla niego numerem jeden, a po Tobie długo długo nikt ;)
6. Dla Ciebie wiele zniesie - wizyty u teściowej, spotkania z Twoimi przyjaciółkami, zakupowe szaleństwa, fochy przed okresem, oglądanie sentymentalnych seriali... ;) Jeśli to wytrzymuje i nadal się uśmiecha - masz skarb :)
7. Planuje! Kochający facet chce wspólnej przyszłości. Mówi o domu, małżeństwie, dzieciach, wspólnym życiu. Jego to nie przeraża. On tego pragnie! Bo chce Ciebie i wszystkiego co z Tobą związane - wspólnych nocy, wspólnych śniadań, wspólnych wakacji i wspólnego kredytu ;)

I pamiętaj - mężczyzna, który kocha, któremu nie zależy tylko na jednym:
1. Nie obraża! Nie okazuje braku szacunku!
2. Nie kłamie, nie manipuluje, nie gra.
3. Nie poniża, nie wyśmiewa, nie obgaduje za plecami!
4. Nie bije i nie jest agresywny w żaden inny sposób!
5. Nie zdradza!
6. Nie powoduje, ze czujesz się gorsza, nic nie warta, głupia, brzydka, nijaka!

To wszystko jest naprawdę proste. Łatwo odróżnić obojętność od faktycznego zaangażowania, koleżeństwo od miłości. Prawdziwe uczucie się czuje! Nie tyle widzi, co czuje! I takiego uczucia życzę każdej z Was :) Alicja S.