niedziela, 6 maja 2012

Jak rozpoznać zdradę u mężczyzny?Kilka moich poprzednich wpisów w dość obszerny sposób opisywało zjawisko zdrady w wykonaniu faceta. Jednak tu w pigułce zbiorę to, co najważniejsze. To, na co koniecznie musicie zwrócić uwagę. To, co nie może Wam umknąć i pozwolić, by Jego romans kwitł bez Waszej wiedzy i reakcji.

A więc - jak rozpoznać, że facet zdradza?
Ewidentne oznaki zdrady to: 

1. Znaki na ciele i ubraniu.
Mam tu na myśli: zadrapania, ugryzienia, malinki, ślady pomadek i błyszczyków, tuszu do rzęs, pudru itp. Jako kobiety doskonale wiecie, jakie ślady pozostawiamy, więc rozeznanie jest łatwe.

2. Nagłe zajęcia "pozadomowe".
Czyli zwiększona ilość czasu spędzana poza domem. I tu: nagłe weekendowe wyjazdy delegacyjne, dodatkowe zlecenia, które nie przynoszą żadnych dochodów, ale Wasz luby poświęca im mnóstwo czasu, pozostawanie w pracy po godzinach, nagłe wezwania do pracy w środku nocy czy w dni wolne, itp.itd.

3. Brak dostępu.
Jeśli pkt 2 ma miejsce, to najczęściej idzie w parze z pkt. 3. Wasz pan nie chce się tłumaczyć, bo albo nie potrafi dobrze kłamać, albo wie, że na dłuższą metę i tak mu to nie wyjdzie, więc wyłączy telefon. Będzie poza zasięgiem, będzie miał rozładowaną baterię. Ewentualnie nie usłyszy Waszego telefonu, nie będzie mógł odebrać, telefon zacznie szwankować i nie wyda dźwięki, kiedy zadzwonicie, zostawi go w aucie lub w szufladzie w pracy, itp. itd. Każdy kit dobry. Ważne, że kontaktu brak!

4. Nagle zacznie o siebie dbać.
Nigdy nie przejmował się brzuszkiem - teraz jest na diecie. Nie cierpiał ćwiczeń fizycznych - teraz biega na siłownię co drugi dzień. Ewentualnie kupił rower  lub polubił pływalnię. Je zdrowo, pije tylko wodę.Godzinami rozprawia o zaletach jogi. Zmienił tryb życia, z dezaprobatą patrzy jak wcinasz pączka ;) Do tej dbałości dochodzą częstsze niż zazwyczaj wizyty u fryzjera i na solarium (to już według własnych upodobań). Prysznic o wiele częściej niż dotychczas, zwłaszcza przed wyjściem z domu, a nie jak wcześniej przed snem. Może zacząć golić miejsca, które wcześniej odstraszały gęstwiną :D No i garderoba - nowa! Modna, markowa, elegancka... Generalnie taka, jaką tamta lubi .

5. Zmiana zachowania.
I tu są dwie opcje. Jedna dla nas milsza, druga trudniejsza do zniesienia.
a) Będzie Cię negował.
Przez porównanie z tamtą, Ty będziesz dla niego czarnym charakterem. I nie ma znaczenia, czy rzeczywiście masz takie wady jakie Ci zarzuci. Chodzi o to, że chce się sam przed sobą usprawiedliwić. Ty jesteś zła, więc on MUSIAŁ Ciebie zdradzić. Tamta jest idealna - ma powód zdradzać dalej. Będzie się czepiał, kłócił, zarzucał Ci co tylko się da. Nagle okażesz się niegospodarna, niezaradna, gruba, brzydka, stara, głupia, itd. Jeśli zaczniesz płakać - jesteś sierota. Jeśli krzyczeć - agresywna małpa. Tak źle i tak niedobrze. We wszystkim znajdzie plus dla tamtej, a minus dla Ciebie.
b) Będzie Ci nadskakiwał.
Ta opcja jest dla nas łatwiejsza do przeżucia. Ale nie mniej fałszywa od poprzedniej :/ Facet ma poczucie winy, więc chce nam jakoś zrekompensować upojne chwile spędzone z kochanką. Więc będzie do rany przyłóż. Miły, uśmiechnięty, troskliwy. Porozmawia, pomoże, przyniesie, wyręczy. I kwiaty kupi, i prezent bez powodu, i na wycieczkę zabierze. Choć wcześniej mowy o tym nie było, a teraz to codzienność! Stop! Włączcie tryb czujności!  Nagłe zrywy są mocno podejrzane - zwróćcie na to uwagę!

6. Nowe pasje.
Kiedy mężczyzna poznaje kobietę, która go zafascynuje, stara się do niej upodobnić. Poznaje jej pasje, punkt widzenia, jej styl życia. I chce być podobny, bo uznała go za swojego. Nagle zacznie mówić o wegetarianizmie - bo tamta mięsa nie je, albo o podróży do Chin (choć dotąd nie cierpiał żółtej rasy), albo postanowi rozpocząć naukę skoków ze spadochronem, bo ona kocha silnych, odważnych mężczyzn. Oczywiście argument będzie jeden - on chce żyć pełnią życia i wszystkiego spróbować, nie to co Ty :P Uważajcie - za każdą nagłą pasją stoi inna - pasja do kobiety, która mu to wpoiła lub go tym zaraziła!!!

Dziewczyny - to tylko najważniejsze oznaki zdrady. Jest ich o wiele więcej, ale to kwestia indywidualna. Każdy organizm męski jest nieco inny. Znacie swoich facetów i same możecie powiedzieć, kiedy Waszym zdaniem zachowują się odmiennie i że coś nie gra. Jeśli zaczniecie szukać odpowiedzi na pytanie: Czy on mnie zdradza? to znak, że macie powody, by tej odpowiedzi szukać!
Mam nadzieję, że powyższa lista pomoże Wam zorientować się na ile sprawa jest poważna. I zadziałać, póki jest jeszcze czas. Powodzenia, Ala Sin