poniedziałek, 19 listopada 2012

Typy mężczyzn - cz.1

Kochane dziewczyny!
Nadszedł czas by stanąć oko w oko z przeciwnikiem. I wreszcie go poskromić ;) Zapytacie: Jak? Strategicznie! Czyli? Rozpracować!
Oto kilka najpopularniejszych typów mężczyzn. Sprawdźcie jacy są, na co uważać, ja ich rozpoznać i jak sobie z każdym z nich poradzić ;)
Dziś część pierwsza. Druga wkrótce. Miłej lektury :)


Każdy typ faceta to inna historia. Opiszę wszystkich po kolei. A Wy sprawdźcie co lubicie i porównajcie swoje pragnienia z panem, który czeka na Was w domu, w fotelu. Zastanówcie się czy to to, czy też może czas na zmiany...? 
Po kolei:

Pan Wesołek
Znany również jako: obiecanki cacanki, poszukiwacz przygód, endorfinek, entuzjasta, dusza towarzystwa, pojawia się i znika, czy wieczny chłopiec
Jak go rozpoznać? Jest wylewny, dowcipny, towarzyski, ale też w gorącej wodzie kąpany. Ma wiele zainteresowań, które co jakiś czas chętnie porzuci dla nowych, często z "zupełnie innej parafii", równie a nawet bardziej fascynujących. Lubi się bawić i w każdej formie korzystać z życia.
W związku z Panem Wesołkiem nie można się nudzić. Chodzi z głową w chmurach i bardzo chętnie zabierze Cię ze sobą obiecując złote góry i gruszki na wierzbie. Ten typ kocha obiecywać, ale rzadko dotrzymuje obietnic. Trzeba jednak przyznać, że umie roztaczać wokół swoich wizji aurę niepowtarzalności i okraszać swoje gorące przyrzeczenia jak mało kto. Będzie Cię zaskakiwał - zabierał na spontaniczne wycieczki, przynosił kwiaty i prezenty bez okazji, wymyślał szalone randki i niezapomniane przygody...
W nocy bardzo szybki i kolorowy, obsypie Cię tysiącem pocałunków i komplementów, a zaraz potem... Ucieknie gdzie pieprz rośnie :)
Uważaj więc, bo ten pan lubi skakać z kwiatka na kwiatek, więc bardzo prawdopodobne, że się Tobą w końcu znudzi i da się ponieść kolejnej miłosnej fascynacji. Lubi odmianę. I często nie jest po prostu jeszcze gotowy na stały związek.
Inne wady? Entuzjastycznie nastawione do świata endorfinki często popadają w alkoholizm (jakoś w tej beztrosce muszą sobie radzić z paskudną rzeczywistością i tą metodą uciekają od problemów).
Bardzo nie lubi zdania Kochanie, musimy poważnie porozmawiać (Tak, wiem, żaden tego nie lubi :) Ale dla nich słowem kluczowym jest: poważnie. Drażni uszy Pana Wesołka)
Jego ulubione zdanie To takie fascynujące!
Przykład Pana Wesołka: Jack Nicholson


Latynoski Kochanek
Znany również jako: dobra dusza, czuły Jaś, kochanie ty moje
Jak go go rozpoznać? Łatwo :) Lubi obsypywać czułościami swoją kobietę. Jest towarzyski i łatwo zjednuje sobie przyjaciół. Lubi uszczęśliwiać ludzi, jest hojny, dobry, wrażliwy i opiekuńczy. Ma duże poczucie humoru. I nie lubi odmawiać.
W związku Pan Latynoski Kochanek jest bardzo kochliwy. Będzie zasypywał Cię czułością od rana do wieczora. Potrafi kompletnie zwariować na punkcie drugiej osoby, gdyż uważa, że bez niej sobie nie poradzi.Ten typ autentycznie  nie potrafi żyć bez miłości. Kocha nawet... swoich przyjaciół i czasem nie potrafi dostrzec granicy między przyjaźnią a miłością. Bardzo lubi pomagać. 
W nocy bardzo wylewny, namiętny, nie będziesz się nudziła ;)
Wady? Ten typ mężczyzny lubi trójkąty. Z jednej strony może mieć Ciebie jako bardziej dostępną osobę, a z drugiej wykazywać zachwyt kimś wyjątkowym. Ciebie kocha, ją uwielbia. W ten sposób ów kochliwy chłopiec zabezpiecza się na wypadek porzucenia. Ponieważ bez miłości jego życie traci sens. Miłość jest dla niego jak narkotyk.
Jego ulubione pytania Kochasz mnie? A powiedz jak bardzo?
Znany Latino-Lover: Luciano Pavarotti

Pan Pracuś
Znany też jako: zdobywca, biznesmen, pan pewny siebie, pan kasa, macho
Po czym go poznać? Jest bardzo energiczny i dominujący. Zazwyczaj ekstrawertyk. Nigdy nie brakuje mu pieniędzy (!). Jak sobie coś postanowi to szybko i po trupach dąży do celu. Lubi rywalizować i być w centrum zainteresowania.
W związku lubi dominować. Pragnie dać Ci poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo opiekuńczy i męski.. To prawdziwy rycerz w luksusowym BMW. Wiele dziewczyn, zwłaszcza tych wygodnych i niezaradnych finansowo, marzy o takim typie mężczyzny. Nie będziesz musiała się o nic martwić, bo Pan Pracuś wszystko za Ciebie załatwi. Zapewni Ci też liczne wygody i luksusy.
Nie jest skąpy. Nie będzie żałował 300 zł na fryzjera, bo dzięki temu wszyscy mu będą potem Ciebie zazdrościli. Od Ciebie wymaga tylko wierności. Lubi gdy kobieta docenia jego siłę. Bardzo chętnie Cię pocieszy i szybko poprawi humor, kiedy będziesz na zakręcie.
W nocy lubi przejmować kontrolę i być panem sytuacji. Ty masz grać rolę słodkiej, bezradnej kobietki, która czasem nie wie co do czego służy i w ogóle pewnych rzeczy nie ogarnia ;) On bardzo chętnie wszystko Ci wytłumaczy :) 
Uwaga! Pan macho jest bardzo zaborczy i bywa zazdrośnikiem. A w czasie randki będzie odebrał kilkanaście telefonów, gdyż bardzo często jest... pracoholikiem :/
Jego ulubione zdanie:  Nie przeszkadzaj - pracuję
Znany Pan Pracuś: Tom Cruise

Pan Romantyczny
Znany też jako: narwaniec, Romeo, melancholik, smutas, bezrobotny artysta, marzyciel, bujający w obłokach
Po czym go poznać? Chodzi to to z głową w chmurach, pisze wiersze. Lubi pójść swoimi drogami i marzyć o nierealnym świecie. Nadwrażliwy i baaardzo uczuciowy. 
W związku pociąga go to co niedostępne, więc jeśli będziesz na wyciągnięcie ręki, może Cię w ogóle nie zauważyć. Ma wielkie serce. Jest bardzo oddany w miłości. Uwielbia kolacje przy świecach, spacery przy blasku księżyca, miłosne gesty, wyznania. Nieufny, lecz jeśli się zakocha to potrafi wskoczyć za Tobą w ogień!
Nocą bardzo kreatywny i zmysłowy. Swoje gorące, wszechogarniające uczucie potrafi wyrazić czułym gestem i zmysłowym pocałunkiem
Uważaj! Ten tragiczny romantyk w związku ze swoim przewrażliwieniem lubi grać melodramaty, mieć fochy, bo np. zupa była za słona albo że niebo jest dzisiaj za mało niebieskie. Jest zmienny jak pogoda w kwietniu. Bywa też zakochanym w sobie narcyzem. Odtrącony może nawet targnąć się na swoje życie (!). Bardzo kłótliwy. Lubi bronić swoich racji, po trupach, do ostatniego tchu.
Nie lubi gdy się do niego mówi:  Jesteś przewrażliwiony.
Znany Pan Romantyczny: Johnny Depp

Ciąg dalszy typów mężczyzn - za moment w części drugiej :)