sobota, 4 sierpnia 2012

Czego pragnie mężczyzna?

Zastanawiasz się, czy możesz zostać kobieta jego marzeń? Nie jesteś pewna jakich kobiet pragną mężczyźni? Boisz się, że nie posiadasz cech, których oni poszukują?
Nie martw się :) Męskie fantazje są naprawdę proste do realizacji.
W tym artykule dowiesz się, że właśnie Ty jesteś tą, która spełni jego marzenia :)
Zapraszam.
Nam kobietom często wydaje się, że mężczyźni szukają ideału. Że to jakiś niedościgniony wzór, do którego nam daleko. Nic bardziej mylnego!

Czego pragną mężczyźni? Co jest ważne, kiedy poszukują kobiety dla siebie?

Przede wszystkim zwracają uwagę na urodę. Tak. Tego uniknąć się nie da. Mężczyźni to wzrokowcy i patrzą. I nie chodzi tu może o określony kolor włosów czy oczu (bo każdy ma swoje upodobania), nie o wzrost czy wagę, nie o kształt ust czy nosa. Chodzi o proporcje. Liczy się symetryczność! Naukowo odowodniono, że większą uwagą cieszą się symetryczne, równe twarze. Takie się podobają.
I sylwetka - czy w rozmiarze 36 czy 48 ważne jest jedno: proporcja. Liczy się ta sławetna klepsydra, różnica między obwodem talii, a bioder. Talia osy ;) I jeśli taka zależność jest niezaburzona, nieważne ile te obwody mają - będziesz się podobała na bank :)

Ważna jest też młodość. Tak tak, niestety. I nie chodzi tu o tą metrykalną, bo trudno się taką cieszyć do setki ;) Mężczyźni wybierają młode kobiety, a im starsi tym większej różnicy wieku szukają. Czemu?
Bo młodość kojarzy im się z płodnością. Młodość to gładka skóra, lśniące włosy, duże oczy, radość, uśmiech, beztroska. W dzisiejszych czasach nietrudno o poprawienie wyglądu. Mamy balsamy, kremy, zabiegi, fryzjerów. Czas można skutecznie oszukiwać.
Ale najważniejsze jest to "dziecko w nas", które trzeba pielęgnować. Nie dać się zniszczyć codzienności, troskom, smutkom. Wciąż mieć pasje, zainteresowania, umieć się cieszyć chwilą i bliskością. Oni tego szukają!

Jednak nie martw się, jeśli nie jesteś tak symetryczna jakbyś chciała, albo masz ciut więcej lat niż przewidują poradniki ;) Prawdziwe marzenie współczesnego mężczyzny to równoprawna partnerka. Faceci chcą by ich wybranka była życzliwa, ciepła, wyrozumiała. By miała takie same cele i szanowała te same wartości, co on. Doceniają podobną postawą życiową i odpowiedzialność. Szukają kogoś, kto będzie dla nich wsparciem w trudnych chwilach. Nie tylko kochanki, ale i przyjaciela. Kochane - oni patrzą na związki tak samo jak my! Nie tylko jedno mają w głowie. Budująca informacja, prawda?

Są dwie cechy, które kobiety wskazują mężczyznom jako wady u swojej potemcjalnej rywalki. Co wtedy atakują?
Po pierwsze urodę (ona jest brzydka, ma niezgrabne nogi, wielki nos, mały biust, itp.).
Po drugie...wierność (tamta zdradza, ma kogoś na boku, przyprawia rogi itp.)!
I najczęściej potrafimy tym zniechęcić faceta do tamtej.
Wnioski? Uroda, ważna rzecz. Wierność - istotna rzecz! Dwie niewątpliwie cenione przez panow cechy !

A co z łóżkiem? - zapytacie. Tak, to ważne. Mężczyźni przecież nie odrywają miłości o tych spraw ;) I słusznie. A ich wymagania? Proste: otwartość, radość i inicjatywa! Kochane panie - weźcie czasem sprawy w swoje ręce. Tym ich uszczęśliwicie ;)
Przeczytałam kiedyś pytanie: Czy mężczyźni lubią się całować? Lubią :) Lubią też przytulanie, głaskanie, pieszczoty i zwyczajne leżenie w ramionach swojej kobiety. Lubią to co i my. To też ludzie i bywają romantyczni ;)

Czy teraz masz jeszcze wątpliwości, że możesz zostać kobietą jego snów? Czy wciąż zadajesz sobie pytanie: Czy ja mu się podobam?
Przeczytaj powyższe wskazówki jeszcze raz i sama sobie na to odpowiedz :) Wiem, że wnioski Cię zadowolą ;)
Pierś do przodu i śmiało przed siebie. Powodzenia ;)