piątek, 27 maja 2016

Kocha? Nie kocha? Skąd mam to wiedzieć?

O prawdziwym uczuciu nie świadczą słowa, lecz czyny. Słowa są ulotne, nie zawsze się materializują.

Czy on mnie kocha, jeżeli cały czas to powtarza? Jak sprawdzić, czy kłamie?

Przeczytaj sygnały wskazujące na prawdziwe uczucie Twojego mężczyzny i zobacz, jak mogłabyś odpowiedzieć sobie na pytanie: czy on mnie naprawdę kocha?


1. Martwi się o Ciebie 

W związku bywają lepsze i gorsze dni. Szczerze kochający mężczyzna będzie przejmował się Twoimi problemami i pomagał Ci je rozwiązać. Nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Jeżeli więc mu na Tobie zależy, będzie martwił się o Ciebie i przejmował tym, co Cię trapi. Ty zaś będziesz wiedzieć, że zawsze możesz pójść do niego po radę.
Poczucie oparcia w partnerze to jeden z sygnałów, które podpowiedzą Ci, że on Cię kocha.


2. Chce spędzać z Tobą jak najwięcej czasu 

Jeżeli Twój mężczyzna Cię kocha, będzie chciał poświęcać Ci swój wolny czas. Będzie umiał wybrać Ciebie, mając do wyboru wieczór z kolegami i z Tobą. Będzie organizował wspólne wycieczki i wyjazdy.
Zakochany mężczyzna nigdy nie nudzi się swoją partnerką!


3. Jeśli kocha to jest z Tobą szczery 

Nie ma nic gorszego niż oszukujący partner. Zaufanie jest podstawą udanego związku. Mężczyzna, który Cię kocha, nie będzie Cię okłamywał ani unikał odpowiedzi na pytania. Jeżeli ma do Ciebie szacunek i zależy mu na Tobie, nie będzie miał nic do ukrycia.
Jeżeli zauważyłaś, że Twój partner zbyt często wychodzi, rozmawiając przez telefon, boi się zostawić go bez opieki lub chroni przed Tobą dostępu do swojego komputera, powinno Cię to zainteresować. Takie rzeczy trzeba wyjaśniać, gdyż mogą one świadczyć o niewierności.


4. Przedstawił Cię rodzinie i przyjaciołom 

Przedstawienie swojej kobiety rodzinie i znajomym jest bardzo istotne. Świadczy o tym, że nie jesteś dla niego tylko jednorazową przygodą, a także że się Ciebie nie wstydzi.
Jeżeli Twój partner Cię kocha, będzie zabierał Cię na rodzinne spotkania, imprezy w gronie przyjaciół i wypady ze znajomymi.


5. Pragnie Twojego szczęścia 

A czy on mnie kocha, jeżeli ogranicza mnie i zamyka w złotej klatce?
Kochający mężczyzna rozumie Twoje pasje i zainteresowania. Będzie chciał Twojego rozwoju. Twoja satysfakcja i szczęście powinno budzić w nim radość. Twoich sukcesów - szczególnie zawodowych - nie powinien przyjmować z zazdrością czy zawiścią.
Jeżeli Twój partner naprawdę Cię kocha, Twoje szczęście będzie też jego szczęściem. Harmonijny związek przewiduje bowiem dla każdego z partnerów zachowanie ich własnej sfery niezależności.
Związek ograniczający nasz rozwój osobisty, może stać się z czasem szczególnie toksyczny, jeżeli w grę wchodzi chorobliwa zazdrość. Każdy człowiek ma swoją własną przestrzeń, którą powinniśmy szanować.


6. Czy on mnie kocha?

Tak, jeżeli wiąże z Tobą plany na przyszłość Kochający mężczyzna będzie chciał spędzić z Tobą resztę życia. Planowanie ślubu, dzieci, wspólnego mieszkania czy wyjazdów będzie więc bardzo dobrym znakiem. Będzie to znaczyło, że myśli o Tobie na poważnie. Gdy twój partner wysnuwa związane z Tobą plany na przyszłość, odpowiedź na to, czy on mnie kocha, staje się dużo łatwiejsza :)

A.S.