czwartek, 30 lipca 2015

Czego boi się mężczyzna? Czyli typy kobiet, które faceci omijają szerokim łukiem!

"Tego kwiatu jest pół światu" – powtarza prawie każdy mężczyzna, kiedy tylko wyleczy rany po rozstaniu. Wydawałoby się, że znalezienie nowej kobiety życia jest dla takiego sprawą prostą. Ale...

Ale okazuje się, że niekoniecznie!
W gąszczu kandydatek na przyszłe partnerki znajdują się bowiem również typy kobiet, które są skreślane przez większość panów już na starcie. Piękne, seksowne, inteligentne – na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że żaden facet nie będzie się w stanie im oprzeć. Po chwili okazuje się jednak, że coś jest nie tak.

Wiesz co odstrasza mężczyzn?
Jesteś świadoma co powoduje, że wymarzony facet ucieka przed Tobą w popłochu?
Poznaj zatem typy kobiet, których boi się każdy mężczyzna:


Lalunia

Umówił się z nią pół godziny temu, a ona nadal stoi przed szafą pełną ubrań i przymierza kolejną kreację. Jeżeli tylko nie utonie na dnie swojej garderoby i szczęśliwie dotrze na randkę, tradycyjnie rozpocznie swoje przedstawienie. Niewątpliwie pierwsze spojrzenie mężczyzny zatrzyma się na starannie dobranym, aczkolwiek nieco skąpym stroju, odsłaniającym praktycznie wszystkie jej wdzięki. Aby zatrzymać zainteresowanie mężczyzny, będzie dla niego słodka jak cukierek i lepka jak miód. Czy oczekuje czegoś w zamian? Niekoniecznie. Lalunie są co prawda kobietami rozrywkowymi, ale równocześnie nie posiadają większych wymagań.
Takie typy kobiet są uwielbiane przez mężczyzn, ale nie na dłuższą metę!


Kobieta - bluszcz 

Chce dobrze, ale niestety w ogóle jej to nie wychodzi. Dlaczego? Cóż… każdy facet chciałby mieć chociaż chwilę wytchnienia, zatęsknić za swoją ukochaną i czasami przejąć inicjatywę. Z takim typem kobiety nigdy mu się to nie uda.
Kobieta-bluszcz nie opuszcza swojego partnera nawet na krok. Kiedy jest zmuszona do chociaż krótkiej rozłąki, wydzwania do niego kilkanaście razy na godzinę, by sprawdzić, co on akurat robi, by powiedzieć, jak bardzo za nim tęskni i zapytać, kiedy znowu się spotkają.
Bliskość w związku jest bardzo ważna, ale… są pewne granice!


Matka Polka

Posprząta, pójdzie na zakupy, podstawi obiad pod nos, a także naprawi cieknący kran i wymieni żarówkę, a wszystko tylko po to, aby udowodnić, jak bardzo troszczy się o swojego mężczyznę. Ktoś mógłby powiedzieć, że jest to kobieta idealna, ale… niestety tak nie jest.
Ten typ kobiet ma oczywiście wąską grupę swoich fanów. Należą do nich jednak panowie, przed którymi każda kobieta ucieka jak najdalej, a więc niedorośli, bezradni chłopcy, którzy tak bardzo przyzwyczaili się do maminej spódnicy, że szukają po prostu jej odpowiednika.


Zosia - Samosia

"Poradzę sobie sama" – to chyba jej ulubione zdanie. Powtarza je zawsze, kiedy tylko jakiś mężczyzna chce ją w czymś wyręczyć. Ma swój samochód, więc nigdy nie uda mu się jej odwieźć do domu ani pomóc w zrobieniu wielkich zakupów.
On chce za nią zapłacić w kinie? Ona mu nigdy na to nie pozwoli – przecież nieźle sobie radzi i całkiem dobrze zarabia.
Jest diabelsko inteligentna i niesamowicie asertywna. To typ kobiety, która owszem – bardzo mężczyźnie imponuje, ale która zarazem przeraża go swoją niezależnością.
Czy jej tak naprawdę jest potrzebny mężczyzna? Po wymienieniu paru zdań z takim typem kobiety, odpowiedź dla faceta jest oczywista i brzmi po prostu "nie". 


Szara myszka

Wydaje jej się, że jest skromna, ale tak naprawdę ma bardzo niską samoocenę. W kółko powtarza, jaka to ona nie jest brzydka, gruba, beznadziejna. W zamian oczekuje zaprzeczenia? Właściwie trudno powiedzieć, ale jedno jest pewne – mężczyzna nie będzie po sto razy zaprzeczał albo po prostu uwierzy w to, co słyszy.
Typy kobiet zakompleksionych są omijane przez panów szerokim łukiem!


Jeśli nie chcesz stać się postrachem fajnych i wartościowych mężczyzn, a dostrzegasz w sobie podobieństwo do któregokolwiek z opisanych typów - czym prędzej zwalcz w sobie powyższe skłonności! Dzięki temu zabiegowi zmienisz wiele w swoim życiu. Otworzysz drzwi, o których istnieniu wcześniej nie miałaś pojęcia. Uwierz, że warto! ;)