sobota, 16 lipca 2016

On z Tobą pogrywa, czyli: Nie jesteś numerem 1!

Więc spotykasz się z nim już jakiś czas. Zrobił na Tobie ogromne wrażenie, ale nie jesteś pewna czy Ty na nim też?
Niby jest porządku, ale czasem wydaje Ci się, że nie jest z Tobą do końca szczery...

Oto 10 oznak, że facet, z którym się spotykasz tylko sobie z Tobą pogrywa.!1. Dzwoni w ostatniej chwili 
Jeśli dzwoni i prosi o spotkanie w ostatniej chwili to znaczy, że mogłaś nie być jego pierwszym wyborem. Piątek popołudniu dochodzi 18-sta a tu telefon z propozycją spotkania na ten sam wieczór. Przecież mogłaś sobie już coś zaplanować.
Najwyraźniej nie bolałoby go bardzo gdybyś odmówiła albo jest tak pewny siebie, że myśli, że rzucisz dla niego wszystko. Facet, który traktuje kobietę na poważnie nie czekałby z obawy, że może nie udać mu się spędzić tego wieczoru z Tobą.


2. Nigdy nie chce wychodzić 
Spotykacie się u Ciebie a na propozycję abyście razem gdzieś wyszli zawsze mówi, że chce mieć Cię tylko dla siebie i tym samym zostajecie znów w domu.
Jeżeli nie chce z Tobą wychodzić na miasto może to oznaczać, że się najzwyczajniej ukrywa. Może spotyka się też z inną dziewczyną i boi się, że ona czy ktoś z jej znajomych zobaczy Was razem.


3. Nie odbiera telefonu 
Jeżeli będąc z Tobą ignoruje dzwoniący telefon czy nie odpisuje na wiadomości tekstowe, które ciągle do niego przychodzą jak jesteście razem może to świadczyć, że ma coś do ukrycia. Może to jego druga dziewczyna dzwoni a on później jej ładnie wytłumaczy, że telefon zostawił w biurze i dopiero go odebrał.


4. Nie chce Cię poznać ze swoimi przyjaciółmi 
Facet, który będzie myślał o Tobie poważnie bardzo będzie chciał abyś poznała jego przyjaciół i rodzinę. Postara się, aby Wasze relacje były naprawdę dobre.


5. Nie chce abyś została na noc 
On nigdy nie zaprasza Cię do siebie do domu. Zawsze woli przyjechać do Ciebie czy po romantycznym spotkaniu zabiera Cię do hotelu.
Nie myśl sobie, że boi się, co powiedzą rodzice czy też sypia na kanapie w dużym pokoju. Najprawdopodobniej ma żonę albo dziewczynę, którą poznał jeszcze przed Tobą.


6. Kontroluje czy aby coś Twojego u niego nie zostało 
Jeżeli zabiera Cię do siebie, ale za każdym razem, gdy u niego jesteś znajdzie nawet wsuwkę, która spadła Ci z włosów to widać, że dba, aby zatrzeć ślady. Najwyraźniej jego dziewczyna jest na wyjeździe służbowym bądź na babskim wypadzie w góry.


7. Raz jest kochany raz jest oziębły 
Wciąż to się powtarza. Raz wygląda na zakochanego po uszy i traktuje Cię jak muzę a następnym razem wydaje Ci się, że w ogóle się Tobą nie interesuje.
Albo ma przewlekłą depresję albo po prostu nie myśli o Tobie na serio i odgrywa teatrzyk jak ma lepszy humor.


8. Nie przedstawia Cię, jako swoją dziewczynę 
Spotykacie znajomego gdzieś przy okazji a Twój facet przedstawia Cię po imieniu nie mówiąc, kim dla niego jesteś. Co gorsza zdarza mu się powiedzieć, że jesteś jego koleżanką? Patrzy na Ciebie jak na osobę, z którą może umówić się na swobodną randkę albo jak „przyjaciela”, z którego przy okazji czerpie korzyści.


9. Nigdy nie mówi o przyszłości 
Nie zdarzyło mu się jeszcze zaplanować czegoś choćby z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Nigdy nie wspomniał o wspólnych wakacjach czy imprezie, która szykuje się u znajomych za jakiś czas. Otwórz oczy i daj sobie spokój z takim manipulantem.


10 Niczym się z Tobą nie dzieli 
Ty zdążyłaś powiedzieć mu już o sobie wszystko, – jaki jest Twój ulubiony kolor, co lubisz jeść czy nawet gdzie chodzisz do fryzjera. On natomiast jest milczący jak głaz, nie mówi o sobie nic. Zastanów się czy to nie wynika z tego, że przypadkiem mogłoby mu się coś wypsnąć.

AS